SGP    Lokaal    Tweede Kamer    Eerste Kamer    Eurofractie    Wetenschappelijk Instituut    SGP-jongeren

Fractie

Arjan Klein

Wethouder
0525-688688
arjan.klein@elburg.nl

Lijsttrekker

Jan Willem Valk

Plv. fractievoorzitter
​0525-656736
jan.willem.valk@elburg.nl

Nr. 2 op de kandidatenlijst

Dirk Bok

Raadslid
​0525-662337
dirk.bok@elburg.nl

Nr. 3 op de kandidatenlijst

Aalt-Jan Vernooij

Fractievolger
aavernooij@live.nl

Nr. 4 op de kandidatenlijst

Barthil van Deelen

Fractievolger
barthil@outlook.com

Nr. 5 op de kandidatenlijst

Jan Krooneman

Fractievoorzitter
​0525-661275
jan.krooneman@elburg.nl

Portefeuille​
Commissie Algemeen Bestuur